Kurumsal

HakkımızdaENERAMA, enerji tasarrufuna sahip çevreci sistemlerin araştırılması, geliştirilmesi ve üretilmesi üzerine faaliyet gösteren bir kuruluştur. Uzun yıllar yapılan çalışmaların neticesinde patentine sahip olduğu, ileri teknoloji, yüksek kapasiteli, endustriyel iklimlendirme cihazlarının üretimini DRAGON markası altında yapmaktadır. DRAGON iklimlendirme ile ilgili gerekli bütün işlemleri tek sistemde toplamaktadir. DRAGON İklimlendirme Sistemleri hemen her sektörde ihtiyaç duyulan, enerji kullanımı açısından son derece verimli ürünleri bünyesinde toplamaktadir.

Genel merkezi ve fabrika binasının da bulunduğu İstanbul Anadolu Yakası Tuzla’ da olan firmamız, ABD, Kanada, İsviçre‘de de mevcut ofisleri ile ürünlerini yurt içi ve yurt dışı endüstriyel alanlarda pazarlamaktadır.

ENERAMA, ileri teknoloji üretim tesisinde, araştırma/ geliştirme, tasarım, prototip, yazılım, elektronik, metal işleme, polyester üretim ve montaj bölümlerine ile entegre üretim yapmaktadır. Üretim ve serviste kalite, her şartta güvenlik ENERAMA kültürünün önemli bir bölümüdür.

ENERAMA kurulumunu yaptığı bütün cihaz ve sistemleri, AR-GE çalışmalarını ve geliştirmesini kendi bünyesinde gerçekleştirdiği “Mekasera Uzaktan Yönetim, Takip ve Güvenlik Sistemi” ile, tek merkezden 7/24 takip ederek gerekli ve doğru servisi hiç vakit kaybetmeden müşterilerine sunmaktadır.