Nem alma sistemleri

Nem alma sistemleri

Nem alma sistemleri, teknolojjinin ilerlermesi insanoğlunun globalleşen dünyaya ayak uydurmak için inovasyon çalışmalarına hız vermiştir. Enerema Çevre Teknolojileri A.Ş. nem kontrol sistemlerinde farklı modüler ve son teknoloji alt yapısıyla geliştirdiği DRAGON teknolojisiyle nem alma yada nem kontrol sorununu tamamen ortadan kaldırıyor. 

ENERAMA, faliyetlerini enerji ve çevre üzerine yoǧunlaștırmıș, kendi teknolojisini geliștiren mȕhendislik ve üretime sahip bir yapıdadır. Kapalı ve geniș alanlarda ısı, temiz ve hijyenik havalandırmaya sahip ideal ortam șartlarını en verimli yoldan saǧlamak amacı ile yüksek teknolojiyi kullanmak asıl ilgi alanimizi teșkil etmektedir. Teknolijimizi geliștirirken güvenilir, istikrarli, verimli, ekonomik ve çevreye duyarli olmak icin azami hassasiyet ve gayreti gȍstermeyi ilke edindik. Müșterilerimize en iyi sistemleri sunarken, hizmette de yüksek standart konusunda ısrarcıyız. Hedefimiz, ürünlerimizdeki kalite gibi müșteri memnuniyetini de en üst seviyede tutmaktır.

Havayı dezenfekte ediyoruz

Dragon, pahallı filtreleme sistemlerine ihtiyaç duymadan havadaki hastalık nedeni partikülleri, botrytisi filtreler, kimyevi ilaç kullanmaya gerek bırakmadan dezenfekte ederek, doğal, tertemiz havaya sahip bir ortam sağlar. Havadaki spor miktarını ciddi oranda düşürür.